ארכיון

יום עיון שנתי יוני 2018 – "כוחה של הבחירה"

בני משפחה, מתמודדים ואנשי מקצוע צוות מרכז יה"ל חדרה שמח להזמינכם ליום העיון השנתי: "כוחה של בחירה" מרחבים של בחירה בבריאות הנפש. יום העיון יתקיים ב-28.6.18, יום ה', ט"ו בתמוז, תשע"ח, באולם יד לבנים ברחוב רוטשילד, מול קניון עופר בחדרה. ההשתתפות ביום עיון ללא תשלום, ובמימון משרד הבריאות, אולם יש להירשם מראש בטלפון: 04-6367686, או במייל: yahelh@eychut.org.il.

הרצאה: כיצד לעזור למי שאינו מבקש עזרה

מרכז יה"ל שמח להזמינכם להרצאה מרתקת בנושא: "כיצד לעזור למי שאינו מבקש עזרה". מרצה - טל מרום, מנהלת יה"ל כפר-סבא. ההרצאה תתקיים ביום ד', 27.6.18, בשעה 18:00 בית רייזל, רחוב גאולה 12, כפר-סבא ההרצאה הינה ללא תשלום אולם יש להירשם מראש בטלפון 09-7402223, או במייל: yahelk@eychut.org.il

מפגש ראשון של קבוצת בוקר להורים בראשל"צ

קבוצת הורים לבנים ובנות המתמודדים עם פגיעה נפשית תפתח בחודש יוני 2018. הקבוצה תעבוד על פי הגישה הפסיכו-חינוכית ותאפשר קבלת מידע, לצד התייחסות רגשית לתהליכים ולנושאים כמו :המחלה הנפשית ,ממשבר להתמודדות ,סטיגמה ובושה ,גילוי והסתרה, התמודדות עם מצבי לחץ ,שיקום והחלמה, זכויות וסל שיקום ,התמודדות האחים הבריאים ,היציאה מבית-ההורים לקהילה ועוד.

סדנת פוטותרפיה חווייתית

מועדון המשפחות בראשל"צ מזמין אתכם לסדנה ייחודית: "השתקפויות " - סדנה חווייתית באמצעות פוטותרפיה. מפגש צילום חוויתי בעזרת מצלמות מכשיר הסמארטפון (הטלפון הנייד ) שלנו. במפגש נכיר מעט את עולם הצילום ואת שפת הפוטותרפיה ,העוקפת מחשבה ומעודדת דיאלוג מחבר ומקרב עם עצמנו ועם אחרים.